Reklam
Reklam
istanbul escort

Tuğçe Akış “Her eğitimim, her ilgi alanım hayatımda bir nota gibidir ve hayatımın şarkısını idealim olan oyunculukla tamamlamak istiyorum”

Güzel ve Yetenekli oyuncu Tuğçe Akış kendisiyle ilgili merak edilenleri tüm içtenliğiyle Magazin Editörümüz Onur Sancak'a anlattı. Bu keyifli röportaj haberimizin devamında...

Tuğçe Akış “Her eğitimim, her ilgi alanım hayatımda bir nota gibidir ve hayatımın şarkısını idealim olan oyunculukla tamamlamak istiyorum”
Bu içerik 7793 kez okundu.
Reklam

Söyleşi: Onur Sancak

 

Tuğçe Akış’ın hayat hikâyesini okusak, bu hikâyede neler olurdu?

Adana'da ailemin söylediğine göre onlara Yeni yıl hediyesi olarak gelmişim :) yani bir kış çocuğuyum. Ortaöğretimi mi Adana’da tamamladıktan sonra Çanakkale de, On Sekiz Mart Üniversitesinde işletme bölümünü bitirdim. Daha sonra en büyük idealimi gerçekleştirmek için İstanbul serüvenimi başlattım.

Biraz oyunculuk serüveninizden konuşalım mı?

İdeallerimi gerçekleştirmek adına sırasıyla bahsetmek gerekirse,  ilk olarak Ayla Algan’dan drama eğitimi alarak başladım. Daha sonra Craft oyunculuk atölyesinde eğitim almaya devam ettim. Ve eğitimim hala devam etmekte.  TVem ‘de sinema rehberi adında bir program hazırlayıp, sunuyorum.

On parmakta on hüner. Oyuncu, sunucu, müzisyen, ressam olma yolunda güzel bir genç kız. Şu an bir kanalda sunuculuk yapıyorsunuz. Biraz da bundan konuşalım.

Sunduğum sinema rehberi programımdan bahsedersek,  her hafta vizyona giren yeni filmlerin haberlerini hazırlayıp sinemaseverlerle buluşturuyorum.

 Keman çalıyorsunuz. Müzik hayatınızın neresinde?

Tam ortasında. Müzik hayatımın melodisi.  Her eğitimim, her ilgi alanım hayatımda bir nota gibidir ve hayatımın şarkısını idealim olan oyunculukla tamamlamak istiyorum.

Ya resim? Çok güzel resimleriniz var. Yetenekli olduğunuz belli. Biraz da resim çalışmalarınızdan konuşalım mı?

Ortaokulda resim öğretmenimin beni keşfiyle tuval üzerindeki renklere olan aşkımı anladım.  şuanda yaptığım çalışmalara gelince yağlı boya yapıyorum.  Ve ağırlıkla kübik çalışıyorum. İlerde Bir gün çok güzel bir amaç için sergi açmayı düşünüyorum.

Oynadığınız diziler ve filmlerden konuşalım birazda.

Beren saat ve Nejat işlerin başrolünü paylaştığı intikam dizisinin kadrosuna dâhil oldum. bir sonraki projem ise son dönemlerde popüler hale gelen internet dizilerinden  “Kısmet Değilmiş* adında bir dizi oldu. daha sonra Onedio videolarında kısa skeçlerde yer aldım ..Hala devam eden sunuculuk maceramı sürdürüyorum . Yakında küçük sürprizle oyunculuğumla tekrar ekranlarda olacağım.

Tuğçe Akış’ı üç sözcükle anlatsanız bunlar neler olurdu?

Disiplinli, dinamik, eğlenceli.

İstanbul’da çok güzel zaman geçirdik birlikte. Bana gösterdiğiniz misafirperverlik ve bu güzel röportaj için çok teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim sevgili Onur.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik