Reklam
Reklam
istanbul escort

Ebru Cündübeyoğlu "Modayı da takip etmem. Moda beni takip etsin."

Güzel sanatçı Ebru Cündübeyoğlu ile yaptığımız keyifli söyleşiyi haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Ebru Cündübeyoğlu
Bu içerik 3215 kez okundu.
Reklam

 

Söyleşi: Onur Sancak

 

Biraz yaşam hikâyenizden bahseder misiniz?

10 Eylül 1974 Almanya doğumluyum. Uludağ Üniversitesi İktisat mezunuyum. Meslek hayatımda on beşinci yılımı kutluyorum. Evliyim üç yaşında bir çocuğum var.

 

Yalancı Romantik isimli dizide oynuyorsunuz. Biraz diziden konuşalım mı?
Sevdiğim bir proje. Seyirciyi gülümseten, eğlendiren bir proje. İyi bir dizi olduğuna inanıyorum. İçinde yer almaktan çok mutlu ve keyifliyim.

Aşılı Kolum” isimli bir kitabınız var. Şiirden bahsetmek istiyorum birazda. Sizce şiir nedir?

Behçet Necatigil’in bir sözüyle cevap vermek istiyorum. Benim de şiir görüşümün özünü oluşturan bir tanım. Şiir kelimelerin satrançıdır.

Moliere”in “Kibarlık Budalası” isimli oyununda hizmetçi rolünü oynuyorsunuz. Biraz oyundan bahseder misiniz?

Oyunumuz 17.yy da geçiyor. Bir klasik. Seneler geçmiş ama hala bir şeyler güncelliğini koruyor. O dönemin ruhuna göre sahneye konulmuş bir eser. Çok keyifli özellikle hizmetçi Nicole Piyesin en keyifli kişilerinden birisi. Her şeyi idare eden, her şeyden haberi olan, her şeye hükmeden, oyunları kuran çok dişi bir karakter. Ben de çok keyif alarak severek oynuyorum.

Dizilere nasıl bakıyorsunuz. Bu kadar çok dizinin olması sizce nitelikli yapımları ortaya çıkarır mı?

Tabi. Aydınlık bir gece için çok yıldıza ihtiyaç var. Hakikaten daha güzel işlerin olması için sektörün canlı olması gerekir. Pek çok dizi olsun. Zaten iyi olanlar aralarından sıyrılıp sivrilecektir. Eğer iyi bir şeye hizmet ediyorsa da gidecektir.

Tatlı bir kızınız var. Ebru Cündübeyoğlu nasıl bir anne?
Aslında bu sorunun muhatabı kızım Duru. Duru’ya sormak lazım nasıl bir anne olduğumu. Bilmiyorum. Bütün yüreğimle sevgimle sade bir anneyim.

Çok güzel bir hanımsınız. Güzelliğiniz için neler yapıyorsunuz?

Güzelliğim için kalbimi iyi tutuyorum. Ben kalbime ve duygularıma daha fazla bakım yapıyorum. Onlara daha çok özen gösteriyorum. Yüreğim ne kadar güzel olursa dışarıya o kadar iyi yansıyor. Olumsuz şeylerden ne kadar çabuk etkilenirsem güzelliğim kayboluyor bana göre. Mutluysam, keyifliysem kendimi çok güzel hissediyorum.

Olmazsa olmazlarınız neler?

Öyle çok belirgin katı kurallarım yoktur. Hayattan da fazla belirgin katı kuralları olan insanları da pek tuhaf seyrederim. Hayat değişken bir şeydir. Her şey değişir. Değişime ayak uydurmak için çok fazla katı kurallarınız olmamalı. Ben iyiden güzelden, doğrudan yanayım her zaman. Onun dışında öyle çok belirgin kurallarım yoktur.

Keşkeleriniz var mı?

Keşkelerim yoktur.

Şöhret desem neler söylersiniz?

Şöhret güzel bir şey. Ben keyifli yaşıyorum açıkçası şöhretimi. Küçük mahallede yaşamanın sıcaklığını tadıyorum. Çok güzel bir şey.

Neden şöhret insanların kimliğini değiştirir?

Bazen Şöhret olmuş insanların çevresindekiler onu değiştirmek isterler. O değiştirmek isteyen insanların isteği doğrultusundaysa kendi düşüncesi de değişir. Şöhret olduğunuzda önce çevrenizdekiler sizi değiştirmek isterler. Eğer siz sağlam ve yere sıkı basan biri değilseniz, onların istediği gibi olmak üzere siz kendiniz değişirsiniz.

Sanat camiası içinde dostluk kurulabilir mi?

Yok kurulamıyor. Bu da kişilerden kaynaklanan bir şey değil. Bu öyle bir tempo ki o yoğunluk içinde arkadaş olmak, dost sohbetleri, ekstra bir şey. Zaman olması gerekiyor. Bu çalışırken pek mümkün olmuyor. Bir diziyi çekerken, o dönem o kişilerle çok sıkı görüşüyorsunuz. O dizi bittiği anda başka bir şey başlıyor. Bu defa da oradaki insanlarla daha sıkı görüşmeye başlıyorsunuz. Bu zaman yokluğunda daha vefakâr olamıyorsunuz. Eski arkadaşlarınızı daha sık arayamıyorsunuz.

Giyiminize çok para harcar mısınız? Modayı takip eder misiniz?

Hayır. Harcamam. Modayı da takip etmem. Moda beni takip etsin.

Mütevazı mı yaşarsınız?

Evet. Mütevazı yaşamı severim.

Çok teşekkür ederim samimi cevaplarınız için.

Ben teşekkür ederim.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik