Reklam
Reklam
istanbul escort

Biz biriz

Oray sanat tiyatrosunun sergilediği bu güzel oyunu pazar günü 17.00 de Sincan şehir tiyatrosunda seyredebilirsiniz.

                                  Biz biriz
Bu içerik 1806 kez okundu.
Reklam

 

        Biri cinayetten biri siyasi diğeride dolandırıcı olan üç gencin öyküsünü kaleme aldık, memleketinde çobanlık yapan ve okuma yazma bilmeyen mehmetle siyasi hüküm giymiş mustafa ve dolandırıcılık suçundan içeri giren ercanın aralarında yaşananları konu aldıgımız trajikomik oyunumuzda, kardeşligin birlik beraberligin önemine vurgu yaptık.

Mehmet bir kaza sonucu cinayetten hüküm giyen genç saf bir çocuktur. Okuma yazma bilmez. Beraber aynı koguşta kaldıgı Adem ona baglama çalmayı ögreterek beraat eder. Gel gelelim Mehmet hep aynı türkü melodisini çalarak gardiyanı illallah ettirmiştir. Bir süre sonra yanına önce Mustafa ve ardından Ercan gelir. Bizim bu üç gencin kendi aralarında yaşadıkları izleyiciyi güzel bir hikayenin içinde hissetmelerine sebebiyet verir. Hem eglendiren hemde düşündüren oyunumuz siz degerli izleyenlerimizler'le buluşmayı bekliyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdulkerim Sıraç     0000-00-00 Orhan bey Batman'da sahnelemiş olduğunuz biz biriz oyununu izledim.Hepinizi tebrik ediyorum gerçekten harika idi.Bu oyunu tekrar izleme imkanı var mı nette bulamadım o oyunun linkini atsanız sevinirim.Tekrar tesekkür iyi çalışmalar...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik