Reklam
Reklam
istanbul escort

Fransa- Disneyland

Yolunuz Fransa'ya düşerse Disneyland'ı mutlaka ziyaret edin. Disneyland'ı benimle birlikte gezmek isterseniz haberimizin devamını okuyun.

Fransa- Disneyland
Bu içerik 2409 kez okundu.
Reklam

 

Gezgin: Onur Sancak

 

Disneyland Park

Gerçekten eğlenceli. En güzel yanlarından bir tanesi, akşam disney karakterlerinin geçişini izlemek. bazı aktivitelere çocukların boy hesabına göre almamaları oluyor. çocuklar üzülse bile, aktivite de onlara el sallamakta güzel oluyor. tavsiye ederim.

Walt Disney Studios Park

Kendinizi çocukluğunuzun en sevdiğiniz masalının içerisinde bulacağınız mükemmel yer. Kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yer. Yetişkinler için özellikle Walt Disney Studiolarının Disneylanddan önce ilk gezi planına alınması şart.

Buffalo Bill's Wild West Show with Mickey & Friends

Yemek yerken size tüm disneyland karakterleri bir şov yapsın isterseniz mutlaka akşam yemeğini burda almalısınız. Meksika mutfağı ile görsel şölen size eşsiz bir ziyafet çekecek..

Disney Village

Çocuklu aileleler için harika bir olanak.zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.1 gün yetmiyor..büyük küçük herkes mutlu ..yaşınız kaç olursa olsun ,gidin eğlenin..

World of Disney

Parka kadar gitmişken uğramadan olmaz. Her türlü oyuncak ve gereç bulunabiliyor. Çocuklarla girince bütçe kısmını unutmanız lazım.

The Disney Gallery

Burada geçen hafta içinde ziyaret ettik. Kolayca erişilebilir ve iyi. Çocukların çok hoşuna gitti. İyi bir seçim hediyeler herkesi mutlu edebilir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik