Reklam
Reklam
istanbul escort

Burcu Kara"Ben oyunculuğu öğrenmeye çalışan bir oyuncu adayı olarak görüyorum."

Güzel oyuncu Burcu kara ile yaptığımız söyleşiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz. Keyifle okuyacağınız güzel bir söyleşi.

Burcu Kara
Bu içerik 2744 kez okundu.
Reklam

 

Söyleşi: Onur Sancak

 

 

 

Biraz Burcu Kara’dan bahseder misiniz?

1980 doğumluyum. İktisat mezunuyum. Ama hep televizyonla alakalı, görsel işler yapmaktan yanaydı kalbim. Sonrasında  kendi işimi bırakıp İstanbul’a gelip böyle bir maceraya atıldım. Ve haberde, stajer muhabirlikle başlayan sonra muhabirlik, radyo spikerliği, radyo haber editörlüğü, haber spikerliğiyle başlayan sonra sunuculukla devam eden bir hayatım oldu. sonra oyunculukla karşılaştım. Aslında tamamı istediğim şeylerdi. Kendi yeteneğimi katarak, kendi ruhumu katarak bir şeyler yapmak derdindeydim. Bunun için en doğru adresin oyunculuk olduğuna karar verdim sonrasında. Ve Tanrı’da bana yardım etti.

Haziran gecesi gerçekten bu kadar dillerde dolaşacak kadar iyi bir dizi miydi sizce?

Hangi yönden iyi? Ne konuşacağımıza bağlı. İyi teknik mi? İyi kurgu mu? İyi senaryo mu? Oyuncular mı iyi?  Yönetmen mi iyi?  İyi ya da iyi değil onu konuşmak lazım. Ona göre cevap vereyim.

Bu kadar reyting alabilecek bir dizi miydi?

 Şimdi başta Özcan Deniz olduğu için, özellikle onun müthiş bir bayan kitlesi olduğu için, ve Özcan Deniz ekrana çok yakışan bir kişi olduğu için, bir  sıfır önde başlayan bir proje oluyor Özcan Deniz projeleri zaten. Beraberinde bir çok diziye göre çok iyi yönetmenle başladı. Çok iyi bir sanat ekibi vardı. Ve izleyicileri görsel anlamda doyuran bir diziydi o. Hikayesi, senaristi, her şeyi en iyi derecede profesyonelce yapılıyordu. Hiçbir şeyden kaçılmıyordu. Diğer işlerden farklı bir işti.

Sizce oyunculuk neyi ifade ediyor?

Bir hayatta, bir çok ruhu barındırmayı ifade ediyor. Bir çok hayatı  yaşamayı ifade ediyor.

Siz kendinizi nasıl bir oyuncu olarak görüyorsunuz?

Ben oyunculuğu öğrenmeye çalışan bir oyuncu  adayı olarak görüyorum.

Aynalarla konuşur musunuz? Aynalar size neler söyler?

Aynalarla  öyle bir dialogum yok. Kendi kendime konuşurum  genelde. Tanrı’yla konuşurum. Aynalarla konuşmam.

Giyiminize özen gösterip, çok  para harcar mısınız?

Çok para harcamam. Ben mantıklı para harcamayı severim. Bir şeye çok büyük paralar yatırıp,  yakıştırmak değil de, ucuza bir şey alıp yakıştırmak benim için marifettir. O yüzden mantıklı para harcamaktan yanayım ben.

Aşk desem neler söylersiniz?

Aşkın geçici bir şey olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlık ve dostluğun alt yapılarıyla oluşmuş ilişkilerin süreceğine inanıyorum çünkü. Çünkü aşk akılını evde unutup gitmek gibi bir şey. İki yıl vade veriyorum aşka. Sonrasında ayakta tutan şeyler karşılıklı güven ve sevgi oluyor.

Sinema filmi projeniz var mı?

Şu anda hiçbir şey yok. Ama sinema en çok istediğim şeylerden biri  tabi ki. Yüz yıllarca konuşulacak, bir bant halinde saklanacak bir şey. Sinema adı altında, film adı altında güzel bir şey beyaz perde. Çok istiyorum.

Yeni bir dizi var mı?

Bana haziran gecesinden sonra kırka yakın proje geldi . açıkçası onun kalitesinin altında bir  iş yapmak istemedim. Böyle kaygılarım oldu. birde şimdi ki iş benim adımla anılacak bir iş olduğu için sorumluğu çok büyük. O yüzden bir derdim yok. İyi proje olsun, doğru proje olsun hep onun peşindeyim ben. Doğru yapımcı, doğru proje, doğru senarist, doğru oyuncular, doğru kanal, biraz fazla ince eleyip sık dokuyorum. Ama hayatta  hep böyle çok ağır ve emin adımlarla gitmekten yanayım.

 Müzikle aranız nasıl? Söyler misiniz zaman zaman?

 Zaman zaman evet.

Çok güzel bir hanımsınız. Güzelliğiniz için bir şeyler yapıyor musunuz?

Kendimi iyi hissettiğim zaman, güzel hoş hissediyorum açıkçası. Gerçekten de insanlar mutlu olduğu zaman, mutlu uyandıkları zaman güzel olduklarını hissediyorlar. Ben onun içten gelen bir şey olduğunu hissediyorum. Çok güzel kadınların ya da çok güzel erkeklerin çok çekici olduğunu düşünmüyorum çoğu zaman.

Popüler olmakta şansın ne kadar etkisi var?

Çok. Çok ciddi etkisi var. Nice yetenekli insanlar popüler olamıyor. Ama önemli olan nasıl popüler olduğun . bir insan sansasyonlarla da popüler olabilir. Ne şekilde anıldığın çok önemli.

Nasıl bir projede yer almak istersiniz?

Ben bu rolün altından nasıl kalkacağım diye uykusuz kaldığım bir projenin içinde yer almak isterim.

Bana vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Ben çok teşekkür ederim. kolay gelsin.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik