Reklam
Reklam
istanbul escort

Sibel Turnagöl “Aşk çok güzel, küçücük bir zaman dilimi müthiş bir heyecan fakat çok kısa süren bir şey. Zaman zaman bir mutluluk dalgası, bazen bir hastalık ama çok kalıcı bir şey değil.

Güzel oyuncu Sibel Turnagöl ile yaptığımız keyifli ve güzel söyleşiyi haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Sibel Turnagöl  “Aşk çok güzel, küçücük bir zaman dilimi müthiş bir heyecan fakat çok kısa süren bir şey. Zaman zaman bir mutluluk dalgası, bazen bir hastalık ama çok kalıcı bir şey değil.
Bu içerik 3682 kez okundu.
Reklam

 

Söyleşi: Onur Sancak

 

 

 

 

 

 

 

 

Renkli bir yapınız var. Sunuculuk, oyunculuk, şarkıcılık. Sizi yoğun çalışmak mı besliyor. Yoğunluk mu Sibel Turnagöl’ ün mutluluk formülü.

Aynen öyle. Yoğunluğu seviyorum. Boş olduğum zaman son derece sıkıntılı günler başlıyor benim için. Evde olmayı da seviyorum. Ne bileyim ben çalıştığım zaman mutlu oluyorum. Ben çalıştığım zaman dinleniyorum.

Çok güzel bir hanımsınız. Özel bir formülünüz var mı?

Anneme, babama ve Allah’a borçluyum diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim. özel bir formül? Ne bileyim. Kendimle barışık bir insanım. O insanın dışına da çok yansıyor. Öyle sorunlu, problemli bir tip değilim. Onun dışında bir şey yapmıyorum. Alerjik bir yapım var. Çok fazla krem felan kullanmam. Göz altı felan kullanamam hemen şişer. O yüzden cildin temiz olması gerekiyor. Nemlendirici kullanmak gerekiyor. Ben onları yapıyorum. Arada bir bal maskesi yapıyorum. Sadece balı yüzüme sürüyorum. Yirmi dakika kadar bekletiyorum.

Siz kendini şarkıcı mı, oyuncu mu olarak görüyorsunuz. Hangisinde kendinizi daha iyi ifade edebildiğinize inanıyorsunuz?

Ben oyuncuyum tabi ki. On altı, on yedi yaşımda başladım oyunculuğa sinema filmlerinde. Epey bir zaman olmuş. Oyunculuğu birinci planda tuttum. Şu anda oyunculuk ön planda. Televizyon hayatımın önemli bir bölümünü aldı. Şu anda yeni  alana geçiyorum. O da moda. Bakalım inşallah o alanda da başarılı olurum.

Biraz da oyununuzdan konuşmak istiyorum. Biraz anlatır mısınız?

Ben selin karakterini canlandırıyorum. Bir çiftin evlilik yıldönümü. Onuncu evlilik yıldönümü. İkisi de birbirlerine, birbirlerinden habersiz sürpriz parti hazırlamaya çalışıyor. Ne tesadüftür ki ikisi de bir birine aynı hediyeyi almaya çalışıyor. Yanlış anlaşmalar oluyor. Eşim benim onu aldattığımı sanıyor. Ben de ondan şüphelenmeye başlıyorum. Bir gizlilik var. Bir dedektif tutuyor o da komşumuzun oğlu, o da biraz böyle sakar, her şeyi bir birine karıştıran bir tip. O da yanlış bilgilerle inanılmaz felaketlere yol açacak bilgiler veriyor. Her şey birbirine giriyor. Çok mutlu yaşanacak bir gün büyük kavgalara sebep oluyor. Ayrılık noktasına kadar geliyorlar. Bu arada bir de sürpriz Japon geliyor ben de onun sevgilisi sanıyorum. Böyle bir karmaşa yaşanıyor.

Sizin iyi bir anne olduğunuzu biliyorum. Bu kadar yoğun uğraşın arasında oğlunuza yeterince vakit ayırdığınızı düşünüyor musunuz?

Ayırıyorum tabi. Her şeyi dengelemeye çalışıyorum. En büyük şansım anneannesinin ve teyzesinin bizimle y aşaması. Birlikte yaşıyoruz. O bakımdan gözüm hiç arakada kalmıyor. Zaman zaman babaannesi de çok ilgili. O yüzden aklım hiç geride kalmıyor. Bunun yanı sıra Sadri’ye her zaman vaktim sonsuz tabi.

Kadın programı yaptınız bir dönem. Kadın programlarına nasıl bakıyorsunuz?

Biz o eleştirilerin dışında bir şeyler yapmaya çalıştık. Her şey düzgün gidiyordu. Fakat bir yandan da her ne kadar siz kendi istediğinizi yapmaya çalışsanız da bir yandan bakıyorsunuz ki istemediğiniz şeylerde programınızın içine girmiş oluyor mecburiyetten. O bakımdan bende bundan sıkıldığım için bu sene programın şeklini ve zamanını değiştirdim. Hafta sonları Pazar günü star TV. De kadın ve moda programı yapıyorum. Ünlü konuğum oluyor. Onunla çok güzel bir yemek yiyoruz, sohbet ediyoruz. Kadınları ve erkekleri ilgilendirecek birçok konuya değiniyoruz.

Giyiminize, makyajınıza çok para harcar mısınız? Yoksa hesabımı bilirim mi diyorsunuz?

Makyajıma evet. Şöyle ki iyi şeyleri almayı seviyorum. Gücüm yettiği kadarıyla alabileceklerimi alıyorum. Giyim konusunda çok titizim. Ne alacağını bilen bir insanımdır. Abur cubur şeyleri alıp doldurmam. Neyle neyi tamamlayacağımı, nasıl giyeceğimi çok iyi bilirim. Onun için de aldığım zaman düzgün şeyler almayı seviyorum. Bazen çok ucuza aldığım bir şeyi çok şık bir şey olarak da kullanabiliyorum.

Başarısızlığa uğramak sizi nasıl etkiler? Başarısızlığı kabullenir misiniz?

Kabullenemiyorum. Başarısızlık beni çok üzer. Ne iş yaparsam yapayım başarısızlık gibi bir lüksüm olmamalı hayatımda diye düşünüyorum. Ama insanız hepimizin başına zaman zaman başarısızlık gelebilir. Onu mümkün olduğunca yok etmeye uğraşıyorum.

Aşk desem bize neler söylersiniz?

Aşk çok güzel, küçücük bir zaman dilimi, müthiş bir heyecan fakat çok kısa süren bir şey. Zaman zaman bir mutluluk dalgası, bazen bir hastalık ama çok kalıcı bir şey değil. Ama yaşanması keyifli, bazen insanı göklere uçurup, bazen yerin dibine vuran önemli bir güç.

Şöhret bir dönem sonra insanın elinden kaçıp gider. Bundan korkuyor musunuz?

Hayır. Buna insanın kendisini alıştırması gerekiyor. Tabi ki her zaman gündemde popüler olacak haliniz yok. İyi bir isim yapmışsanız ve yıllardır bu böyle devam etmişse sadece o isim kalır. Popüler olmazsınız. Şöhret o anlamda tabi ki biraz zayıflıyor. Onun için insanın kendine başka uğraşlar bulması gerekiyor. Kendinden emin olması gerekiyor. Hayat içinde her şeyin gelip geçici olduğunu unutmaması gerekiyor diye düşünüyorum.

Büyük pişmanlıklarınız var mı? Sık pişman olur musunuz?

Hayır. Ben çok sık pişman olmam. Çok duygusalım. Ama bir çok yerde frene basmasını çok iyi bildiğim için büyük pişmanlıklarım yok. Bir iki tane vardır yapmasaydım dediğim. O da hayatın getirdiklerinden olduğu için onu da kabullenmişim yaşamışım. O yüzden hiçbir şeyden pişman olmuyorum.

İyi bir oyuncusunuz. Neden sinema filmlerinde yoksunuz?

Gelecek olan tekliflere bağlı benimle ilgili değil.

Var mı böyle teklif.

Yeni bir sinema filmi olabilir ama önümüzde ki sezon için bir dizi projemiz var.

Dizilere sıcak bakıyor musunuz?

Bakıyorum. Ama o konuda çok seçici davranıyorum ben. Onun için her sezon beni televizyonda göremeyebilirsiniz. Yapmak istediğim şeyleri yapıyorum.

Çok teşekkür ediyorum.

Ben teşekkür ediyorum.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik