Reklam
Reklam
istanbul escort

Bodrum - Göltürkbükü

Bodrumun güzel tatil beldelerinden biri de Göltürkbükü. Seveceğinize inanıyorum. Mutlaka gidip görün.

 Bodrum - Göltürkbükü
Bu içerik 1466 kez okundu.
Reklam

 

 

Gezgin: Onur Sancak

 

 

 

 

 

 

Gölköy ve Türkbükü yakın bir tarihte Gündoğan'a bağlı durumdaydı. Fakat yapılan yeni çalışma ve düzenlemelerle bu iki köy birleştirilmiştir. Göltürkbükü, uzun yıllardır özellikle ünlü isimlerin tatil mekânlarının başında geliyor. Her ne kadar doğası sakin olsa da, yaz sezonunda gelen turistlerle birlikte hareketleniyor.

Göltürkbükü, özellikle Bodrum'a olan yakınlığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu durum bölgenin dışında merkezi bir yerlere gitmek isteyenler için büyük kolaylık oluyor. Göltürkbükü'nün sahip olduğu denizi ve doğasının dışında çok fazla gezilecek yeri yok, birkaç nokta dışında…

Göltürkbükünde başarılı mekânlar var.  kaliteli servis sunuyorlar...deniz içine doğru sokulmuş güverte konseptli mekanlar da hem koyun güzel manzarasını izleyip hem de kaliteli müzik eşliğinde eş dost ve arkadaşlarla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hediyelik eşya almak isterseniz tezgâhları gezebilirsiniz. Ben tezgâhları tek tek gezdim. Çok güzel hediyelik eşyalar var.

Eşe dosta bir sürü hediyelik eşya aldım.

Madnasa Antik Kenti

Ülkemizin sayısız antik yerleşim alanları arasındaki Madnasa Antik Kenti, Bodrum'a bağlı bir tatil beldesi olan Göltürkbükü'nde yer alıyor.

Madnasa Antik Kenti, Türkbükü Koyu ile Gölköy sırtlarında bulunuyor. Eğer yolunuz Göltürbükü'nden geçecekse Madnasa Antik Kenti'ni ilk keşfedenlerden biri siz olabilirsiniz.

Kunt Model ve Minyatür Müzesi:

Göltürkbükü'ne yakın bir konumda olan Kunt Model ve Minyatür Müzesi, keyifli bir gezi olabilir sizler için.

Göltürkbükü'ne yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta bulunan Bodrum Merkez'e dolmuşlarla veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Göltürkbükü'nden biraz ayrılıp Bodrum Merkez'deki gezi alanları keşfetmeyi sakın unutmayın. Sizler için keyifli bir gezi alternatifi olacak.

Başka bir yerde buluşmak üzere sevgiyle kalın.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik