Reklam
Reklam

Seren Serengil’den Şok Haberler

Seren Serengil’in hapis cezası konusu şu sıralar gündemde, öğle saatlerinde cezaevine doğru yol alan Serengil’in, zorlama bir hapis cezasının olup olmadığı ise merak konusu oldu.

Seren Serengil’den Şok Haberler
Bu içerik 522 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seren Serengil’den Şok Haberler

Seren Serengil’in hapis cezası konusu şu sıralar gündemde, öğle saatlerinde cezaevine doğru yol alan Serengil’in, zorlama bir hapis cezasının olup olmadığı ise merak konusu oldu. Durumların merak edildiği bu olayda neler yaşandığı ise soru işareti…

Gülben Ergen hakkındaki ilginç yorumlarıyla karşı karşıya kaldığımız Serengil’in, Ergen’in isteği üzerine 3 gün zorlama hapsindeki savunması ne olacak?

29 Ocak Pazartesi günü, Duymayan Kalmasın programında Bakırköy cezaevine teslim olacağı hakkında ise, ünlü sunucunun avukatının Mahkeme’ye yazılı açıklamaları ise herkesi şoke etti. Güzel sunucunun avukatı, İstanbul 11. Aile Mahkemesi hakimi tarafından gerekçeli karar henüz yazılmadığı için infaz gerçekleştirilmediğini beyan etti. Bu karar,  Serengil’in sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşıldı. Diğer merak konusu ise Gülben Ergen sessizliği!

 

Gülben Ergen’in sessizliği üzerine söylediği söz ise; Einstein'ın, "Kişinin susması, her zaman söyleneni onayladığı anlamına gelmez. Bazen canı aptallarla tartışmak istemiyordur." sözüyle, "Adam gerçekten haklı" diyerek sözü doğruladı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Monaco – Monte Carlo
Monaco – Monte Carlo
Yunanistan-Atina
Yunanistan-Atina