Reklam
Reklam
istanbul escort

Zeka Şeytanidir, Az Akıllı Olun Yeter..

Güzel bir yazı. Zeka şeytanidir, Az akıllı olun yeter, Bu güzel yazıyı haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Zeka Şeytanidir, Az Akıllı Olun Yeter..
Bu içerik 1416 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Yazan: Beren Halime Bahar

 

 

 

 

 

Siz iyi niyetlerimin katilleri, lütfen artık güldürmeyin beni. Hangi günahınız bana geri getirdi ki sizi? Yoksa vebalim mi ağır geldi? Yük mü oldu? Taşıyamadınız mı içinizdeki beni ? Aaa pardon pardon muhtemelen uğurlarken yoluma serdiğiniz ve benim hiç üşenmeden sulayıp beslediğim, büyüttüğüm zehirli sarmaşıklarım zehri hayatınıza kadar uzandı sardı benliğinizi..

 

Yine saf ben unutmuşum taşımadığımızı aynı merhameti. Belki de yeni oyunlarınız, yeni entrikalarınız, ruhunuzun, kalbinizin zehri getiren sizi. Yalnız sizin de unuttuğunuz bir şey var! Siz şeytana uyup zeki olmaya çalışırken, akıllıları aptal yerine koyarken onlar aşıladığınız yüksek dozda sabır yüklemesiyle bilir her şeyin zamanı ve yerini. "Hep derim zeki olmaya çalışmayın! Zekâ şeytanidir, az akıllı olun yeterli.."

Sizin insanlıktan anlayışınız tam olarak neydi? Bunu hiç anlamadım, inatla da anlamayacağım çünkü hiç anlamak istemedim, inatla da istemeyeceğim. Samanında sapı var aynı kökten yetişiyor ama ikisini birbirinden ayırt etmek gerekli. Hepimiz insanız ama Yaradan işte kimini ürün, kimini çöp yaratıyor. Herkese aynı zihni, aynı yüreği vermiyor. Zaten kötüler değil mi iyiliği besleyen, yoksa ne özelliği kalırdı ki iyilerin..

 

Çok değerli Rahmetli bir büyüğüm Nur'lar içinde yatsın. Öğüt verirken derdi ki;

 

"Kızııııııııım sizin sümük diye attığınızı el alem ilik diye kapar."

 

Yahu çok şükür Rabbim hiç attığımız sümüklere muhtaç etmedi ki bizi. İhtiyacımız yok kardeşim! Ne sevginize, ne zehrinize girişler çoktaaaan kapandı. please !!! Artık dönmeyin geri...

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik