Reklam
Reklam
istanbul escort

Kısa Metraj

Güzel bir yazı Kısa Metraj. Bu güzel yazıyı haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Kısa Metraj
Bu içerik 954 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

Yazan: Beren Halime Bahar

 

 

 

 

Kendi kabına sığmayan bir insan olarak, hiçbir düzenin, hiçbir disiplinin beni bir kalıba sokmasına izin vermedim. Oğlum hariç hiçbir şeye bağımlı olmadım, Sevgilime, aileme, arkadaşlarıma, Onları seviyor olmam, onların üzerimde hüküm sürebileceği, boynuma tasma geçirebileceği anlamına gelmiyor. O yüzden! Sadece bana soru sormalarına izin verebilirim, hesap değil..

Bir ömür kendime yetebilecek yanlışlar yaptım ve ömür boyu bana yetecek kadarda farkındayım yanlışlarımın. Hatalarımı,  yanlışlarımı evlat kadar sahiplendim. Çok kez düştüm, çok kez kırıldım, çok kez yenildim ama hiçbirinden pişmanlık duymadım. Çünkü çok şey kazandım. Hatalarımın bedelini yalnız ödedim, bana doğurduğu tereddütleri, korkuları yalnız aştım ve bir kez daha karar verdim pişman olmadığıma. Belki yine aynı şeyleri yaşayacağım, burnumun dikine gideceğim ama yine kimsenin müdahale etmesine izin vermeyeceğim. Çünkü ben öldüğümde yalnız ölecek, yalnız gömüleceğim. Hiç bir zaman kimseye hesap sorma lüksünü kendimde görmedim. Onlar yüzünden ağladığım gecelerde bile. Ne gidene kal dedim, ne de dönmek isteyene Eyvallah ettim. Onlar yüzünden ağladığım gecelerin hüznünü unutamasam bile, bunun benim gurur mu yenmesine izin vermedim. Hemen hemen hayatımın çoğu zamanını gecenin karanlığında hiç bilmediğim bir şehirde, tek başıma kalmış hissinde yaşadım. Biraz korkulu, biraz öfkeli, biraz heyecanlı. Yine de kimseye el uzatmadan, minnet etmeden..

"Ben bana ait olan bir bardağı kırmak istersem kırarım, lütfen adımlarınızı cam kırıklarının ayağınızı kesmeyeceği şekilde atınız. Çünkü bana o bardağı neden kırdığım için asla hesap soramayacaksınız! "

Ben hesabımı yalnızca Allah'a ve kendime veririm !!!

Yani demem o ki;

Hatasıyla, sevabıyla, günahıyla tek başına yaşadığınız bu hayatta kimsenin kısa metraj filminde anlık mutluluklar için hakkı yenen konuk oyuncu olmayın, yanlışlıkla olursanız da öyle bir gidin ki hayatlarından arkası yarınlarınıza seyirci bile olamasınlar..

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik