Reklam
Reklam
istanbul escort

Özdecan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinin Engelliler Haftası ve Anneler Günü etkinliği

“En büyük engel sevgisizliktir.”

Özdecan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinin Engelliler Haftası ve Anneler Günü etkinliği
Bu içerik 1387 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Haber: Onur Sancak

 

 

 

Özdecan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinin Engelliler haftası ve anneler günü etkinliğine habercurcuna magazin editörü olarak bizzat katıldım.

Merkezin müdürü Hatice Ardıç’ın nazik etkinlik davetini severek kabul ettim. Etkinliğin başlangıç yeri olan merkezin bahçesinde buluştuk. Vosvos arabalardan bir konvoy oluşturulmuş ve çocuklara güzel bir başlangıç seçmişlerdi. Çocukların hepsi çok özel ve sevgi doluydu. Merkez olarak onlara sevgi dolu yaklaşıyorlardı. Benim gördüğüm buydu.

Elbette ben de konvoyla gittim etkinlik alanına. Çok özel bir çocuk ve ailesi benim yanımda oturuyordu. Onlarla biraz konuştum. Onlarda bu merkez hakkında çok güzel şeyler anlattılar bana. Benim için çocukların mutlu olması, sevgi görmesi, iyi davranılması çok önemlidir.  Ben burada bulunduğum sürece buna şahit oldum.

Konvoy da rengârenk arabalar vardı. ve güzel bir görüntü oluşturuyordu. Çocuklar kadar keyif aldım.

Etkinlik alanında müzisyenler karşıladı bizi. Herkes gönlünce oynadı ve eğlendi. Elbette ben de onların bu neşesini paylaştım.

Anneleri düşünüp onlara küçük magnet hazırlayıp hediye ettiler. Bu jestleri de gözümden kaçmadı. Ve sanki orda herkesle yıllarca tanışıyormuş gibi dostça müzik eşliğinde yemeğimizi yedik. Orada ailelerle sohbet etme fırsatım oldu. Herkes halinden memnundu.

Gün bitsin istemedik. Bu güzel güne emeği geçen başta Hatice Ardıç Hanımefendi olmak üzere herkese çok çok teşekkür ediyorum. Dergimizi böyle güzel bir etkinliğe davet edip bu atmosferi bizlere yaşattıkları için. 

Başka bir etkinlikte buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik