Reklam
Reklam
istanbul escort

Troller Mamma Mia

Sizler için editörümüz Onur Sancak bu güzel oyunu gidip seyretti. Oyunun detaylarını haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Troller Mamma Mia
Bu içerik 1278 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Haber: Onur Sancak

 

 

 

 

 

Troller, düşler ormanına büyüleyici müzikleriyle Mamma Mia müzikalini oynamak üzere turneye çıkarlar. Bunu öğrenen Bergenlar’da Trolleri yakalamak için düşler ormanına giderler. Trolleri bekleyen macera dolu yolculuk Bergenlar tarafından zorlu bir yolculuk haline getirilse de müziğin ve dansın sihri Bergenlar’ı da etkisi altına alır.

Uyarlayan,Yöneten ve Danslar: Esra Özcan

Işık-Müzik: Yusuf İpek

Oyuncular:

Esra Özcan

Umut Savcı

Eylül Karaca

Bora Seyran

Ayşe İrem Bölükoğlu

Damla Ergen

Nil İnan

Gözde Akmeşe

Elif Nazlı Nalbant

Editörün notu: Sizler için gidip seyrettim sevgili çocuklar. Ben bir yetişkin olarak büyük keyif aldım eminim sizler yerinizde oturamayacak danslara ve müziklere eşlik edeceksiniz. Dans ve müziğin iç içe olduğu bu güzel oyunu mutlaka seyredin. Kendinizi bir saat neverland de hissedeceksiniz. Oyuncuların hepsini tek tek kutluyorum. Genç olmalarına rağmen oldukça başarılılar. Bir kere hepsi çok saygılı ve cana yakın insanlar. Bence bu büyük artı. Oyun sonrası hepsiyle tek tek konuştum.

Ses ve müzik gerçekten çok başarılıydı. Ses kabininde görev yapan  Yusuf İpek’te muhteşemdi. Bence oyunun başarısında çok katkısı var. Onu da yürekten kutluyorum.

Her zaman söylüyorum, tiyatro koltukları seyirciyle dolu olduğu zaman oyuncular daha coşkulu oynuyorlar. Sizler koltukları dolduracaksınız ki, bu genç arkadaşlar daha da yüreklensin. Lütfen tiyatrolara destek olalım. Oyuncuları yalnız bırakmayalım.

Bir başka oyunda buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik