Reklam
Reklam
istanbul escort

Utku Ergin ve Akın Aslan Stand up gösterisi.

2 komedyen 2 gösteri….Her dakikası kahkahayla geçen gösteriyi defalarca seyredeceksiniz.

 Utku Ergin ve Akın Aslan Stand up gösterisi.
Bu içerik 1275 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Haber: Burak Sancak

 

 

 

 

 

Utku Ergin ve Akın Aslan Stand up gösterisi.

2 komedyen 2  gösteri….Her dakikası kahkahayla geçen gösteriyi defalarca seyredeceksiniz.Editörümüz sizler için gidip seyretti. Yorumunu haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Utku Ergin, BKM Mutfak Açık Mikrofon ’un kurucusu, stand-up komedyeni ve komedi oyuncusu.

5 yıldır “Adaptasyon Hayvanı” isimli stand-up gösterisiyle birçok şehirde tiyatrolar, komedi kulüpleri, üniversiteler ve büyük sahnelerde yer alıyor. 2016’dan beri birçok sahnede İngilizce stand-up gösterileri de yapmaya devam ediyor.Aynı zamanda reklam yazarlığı yapıyor.

Gösterilerini ve içeriklerini www.instagram.com/utku_ergin instagram hesabından takip edip edebilirsiniz.

Akın Aslan

Muhtelif mekânların açık mikrofon gösterilerinde boy gösteren, Tuncelili ,anne tarafından Rizeli komedyen Akın Aslan gösterileriyle zaman zaman sizlerle buluşuyor. Samimi ve sempatik tavırlarıyla koşulşuz bir sevgiyle başlıyorsunuz gösterilerine.

Editörün yorumu: Bugün sizler için Utku Ergin ve Akın Aslan’ın stand up gösterilerine gittim. Gerçekten kahkahalarla dolu iki saat geçirdim. Dolu dolu geçen keyifli iki saat. Söylediğim gibi samimi ve sempatik tavırlarıyla koşulsuz bir sevme durumuyla başlıyorsunuz gösteriye. Gerçekten çok cana yakın insanlar. Bu benim için büyük artı oldu. Gösterinin muhteşemliği de kaymaklı ekmek kadayıfı. Her zaman söylediğim gibi lütfen gidip gösterileri seyredin. Koltukları doldurun. Bu yetenekli arkadaşlarımızı yüreklendirelim. Eminim her seferinde artarak devam eden başarı grafikleri olur biz koltuklarda onları alkışlarsak. Gittiğinize pişman olmayacağınızı söyleyebilirim.

Bir başka gösteride buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik