Reklam
Reklam
istanbul escort

"O Kız Buraya Gelecek" tiyatro oyunu Düşkapanı Sanat Merkezinde seyirciyle buluştu.

'O kız buraya gelecek' tiyatro oyunu Düşkapanı Sanat Merkezinde sergileniyor.

Bu içerik 2131 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

'O Kız Buraya Gelecek' tiyatro oyunu Düşkapanı Sanat Merkezinde sergileniyor.

 

 

"Keşke o ana tekrar gidebilseydim." En çok kullandığımız cümlelerden birisidir. Oysa zaman sürekli doğrusal bir şekilde akar. Onu tutamayız. Ancak o bizi tutabilir. Başaran sevgilisi Melis tarafından terkedilmiştir. Tek isteği ise terkedildiği güne geri dönebilmektir.

Oyuncular:

Mehmet Ulusoy

Ceren Ustabaşoğlu

Sanaz  Nazari

Evren Ersan

Nil Acıdereli (kast)

Yazar: Evren Ersan

Yöneten: Omid Darvishi

Işık: Murat Atmış

Editörün notu: Düşkapanı Sanat Merkezi'nde "O Kız Buraya Gelecek" isimli oyunu seyrettim. Muhteşem bir oyun gerçekten. Her oyununda söylediğim gibi Evren Ersan sahnede bir başka. Çok iyi bir oyuncu. Değerli Oyuncu Mehmet Ulusoy da ustalağını sergilemiş. Bütün oyuncuların sergilediği oyunculuklar takdire şayandı. Ben çok keyilfi zaman geçirdim. Oyun sonrası oyuncularla buluştum. Hepsi çok cana yakındı. 

Her zaman söylediğim gibi oyuncuları yalnız bırakmayalım. Tiyatro koltuklarını dolduralım. Alkışın coşkusu oyuncuların motivasyonunu artırıyordur. Tiyatroya gidip, alkışımızı esirgemeyelim. 

Bu kadar güzel bir oyun çıkardıkları için, sahne önünde, sahne arkasında görev yapan herkesi kutluyor, ve beni böyle güzel bir oyuna davet ettikleri için hepsine çok teşekkür ederim.

Başka bir oyunda buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik