Reklam
Reklam
istanbul escort

Bir Aşina Oyun

Editörümüz Onur Sancak'ın Fade stage&coffee' de gidip sizler için izlediği "Bir Aşina Oyun" isimli tiyatro oyununu haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Bir Aşina Oyun
Bu içerik 1457 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

Haber: Burak Sancak

 

 

 

 

İnsan olmak kaderimiz mi? Maddi koşullarımıza mı bağlı? Belirsiz talihimizden kaçmamız mümkün mü? Ne dereceye kadar davranışlarımızdan sorumluyuz? Oyun sizi bu tanıdık sorularla kurnazca yüzleştiriyor; eğlendirirken düşündürüyor!

Oyundaki karakterler Woody Allen’ın bir filminden fırlamış gibi görünebilir; ancak oyunun heyecanlı diyalogları daha çok Tarantino’yu hatırlatıyor: karakterler arasındaki istikrarsız ahenk bozularak tehditkâr küçücük bir yalan yaratılıyor. Kaderimizin efendisi miyiz yoksa kurbanları mı?

Oyuncuların gerçekçiliği söyledikleri her şeyi yapacaklarına inanmamızı sağlıyor.

Oyun sizi sadece konusuyla değil, aynı zamanda samimi ve açık üslubuyla da şaşırtıyor. Ekonomik krizden köşeye sıkışmış üç karakterin içindeki dramı ortaya çıkarıyor.

Oyuncular: Bülent Bektaş,

 Sertel Cem Çırdaklı

 Mahir Berkant Varol

Yönetmen: Ali Okyar

Tiyatro Flanör

Editörün Yorumu: Sizler için gidip oyunu seyrettim. Oyuncularla tanıştım ve sohbet ettim.  Hepsi samimi ve cana yakın insanlar. Güzel bir text, temposu yüksek bir oyun. Ben çok beğendim. Oyuncuları sizlere daha sonra röportajlarımla daha yakından tanıtacağım.

Sevgili tiyatro severler.  Bu güzel oyunu mutlaka gidip seyredin. Temposu yüksek bu oyunu soluksuz izledim diyebilirim. Bence oyuncuların arasındaki uyum oyuna da yansımış. Her zaman söylediğim gibi bir bilet alıp, tiyatro koltuklarını dolduralım. Ve oyuncuları alkışlarımızla coşturalım. Bizim okurlarımız sanatsever. Eminim en kısa zamanda bu oyunu seyredeceksiniz.

Bir başka oyunda buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik