Reklam
Reklam
istanbul escort

Onur Sancak Minik Okurlarıyla buluştu.

Yazar Onur Sancak Mehmetçik İlkokulunda minik okurlarına kitaplarını imzaladı.

Onur Sancak Minik Okurlarıyla buluştu.
Bu içerik 1398 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

Haber: Burak Sancak

 

 

 

Onur Sancak Minik Okurlarıyla buluştu.

Yazar Onur Sancak Mehmetçik İlkokulu’nda minik okurlarına kitaplarını imzaladı.

Bir yazarla buluşma etkinliğinde Okul Müdiresi Ayfer Yılmaz’ın daveti üzerine Mehmetçik ilkokulunda Yazar Onur Sancak kitaplarını imzaladı.

Yazar, çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Ellerinde yazarın kitapları kapıda karşılayan çocukların yüzlerindeki gülümseme yazarı çok mutlu etti.

Velilerin ilgisi, çocuklarına aşıladığı okuma sevgisi, öğretmenlerin kitaba verdiği değer takdire şayandı. Bütün okul öğretmenlerini  öğrencilerine, kitap okuma alışkanlığı ve sevgisini verdikleri için kutluyoruz.

Çalışkanlığı oluşturduğu kütüphaneden belli olan okul Müdiresine, böyle güzel kitap okuma alanı kazandırdığı için çok teşekkür ediyoruz.

Yazarımıza teşekkür plaketi sunan okul müdiresi, küçük çocukların gözlerindeki sevinci görünce mutlu olduğunu, yazarın okullarına ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

İmza günü bitiminde konuştuğumuz Onur Sancak,  imza günlerinin okullarda devam edeceği müjdesini verdi. Davet edilen okullara seve seve gidip minik okurlarla buluşacağını, onların kitaplarını imzalayacağını söyledi.

Yoğun ilgi gösterilen imza gününde miniklerin imza alma yarışı görmeğe değerdi.

Kitap en iyi dosttur. Bu dostumuzu yalnız bırakmayalım. Bol bol okuyalım.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik