Reklam
Reklam
istanbul escort

Ayşegül Özdemir "Teknoloji ilerledikçe cilt bakım protokolleri de hızla artmaya başladı."

İşinde uzman bir isim Ayşegül Özdemir. Ben de kıl tekniğiyle kaş uygulaması yaptırdım. Onun için sihirli parmaklar diyebilirim. Müthiş bir uygulama yaptı bana da. İşine gerçekten çok önem veriyor. Güzellik merkezinde ki herkes, cana yakın, samimi, güler yüzlü. Bu çok önemli.Daha içeri girdiğinizde kaygılarınız azalıyor ve güvenli bir yere geldiğinizi hissediyorsunuz. Ayşegül hanım yoğun temposu içinde bizi kırmayıp sizlerin sorduğu soruları cevapladı. Kendisiyle yaptığımız keyifli söyleşiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Ayşegül  Özdemir
Bu içerik 5965 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

Söyleşi. Onur Sancak

 

 

 

 

Sizi tekrar görmek çok güzel. Okuyucularımızın sizin alanınızla ilgili çok soruları oluyor. Bende onların adına size bu soruları yönelteceğim.

Merhaba, sizi de tekrar görmek çok keyifli.  İkinci kez bana bu röportaj imkânını tanıdığınız için çok teşekkür ederim.

Kaş dizaynından konuşmak istiyorum. Kıl tekniğiyle yapılan teknik hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Bu teknik nasıl yapılıyor? Kimlere yaptırmalı,  kimlere yaptırmamalıyız? Kaş yüzümüzün ifade açısından en önemli bölümü. Pişman olur muyuz? Yaparken nelere dikkat ediyorsunuz?

Kıl tekniği kişinin kaş, saç ve ten rengine göre özel kök boyalarla, yüzün altın oran ölçümü alınarak, kaş arasına ince kıl efektleri vererek tasarım yapılmasıdır.

Kesinlikle işin uzmanı olmayana yaptırılmamalı, kalıcı bir işlem olduğu için yapılan hatalı kaşlar mutsuz sonuçlar yaratabilir.

Bu iş ustalık ister, işleme başlamadan önce kişinin önce isteği sorulur, sonra altın oran ölçüm kuralları doğrultusunda kaşa çizim yapılır ve hijyenik kurallar doğrultusunda işleme başlanır.

Kıl tekniği kullanım süresi ne kadardır?

Kişilerin cilt tipine göre 1-1,5 yıl kullanım süresi vardır.  Yağlı ciltlerde ömrü daha kısa olurken, kuru ve olgun ciltlerde daha uzun ömürlü olabiliyor.

Dudak kontör ve eyeliner uygulaması ile ilgili söylemek istersiniz?

Günümüz şartlarında makyaj yapmaktan sıkılan herkesin tercihi artık kalıcı makyaj uygulamalarına yöneldi.  Güne makyajlı uyanmak ve makyaj yapma süresinden tasarruf etmek çok keyifli.

Bu uygulamaları birde son zamanlarda kirpik lifting uygulaması takip ediyor, bu konu bizi aydınlatır mısınız?

 Kesinlikle düzenli yapılmasını önerdiğimiz kirpik beslemek ve uzatmak adına çok özel bir uygulama. Tabii ki,  bu konuda yine en dikkat edilmesi gereken kural kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulama yapacak kişilerin eğitim belgesinin mutlaka sorgulanması.. Zira göz ihmale gelmez.

Biraz da cilt bakım uygulamalarımızdan bahsedelim.

Evet,  teknoloji ilerledikçe cilt bakım protokolleri de hızla artmaya başladı.  birçok bakım uygulaması ile danışanlarımızın mutluluk sebebiyiz.. Bunlardan bazıları hakkında biraz bahsedeyim... Medikal bakım olarak bilinen hydrafacial bakımımız çok popüler.  bunu takip eden iğneli ve iğnesiz mezoterapi işlemlerimiz var ki, cildin kalitesini artırarak genç bir cilt görünümü kazandırıyor.  Ameliyatsız yüz germe uygulamamız mevcut.  Artık dolgu ve botoksa gerek kalmadan daha sıkı ve genç bir cilde kavuşturuyor.  Bunun gibi daha birçok uygulamamızla danışanlarımıza en özel hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Sivilceleri yüzünden sosyal yaşam kalitesi düşen insanlar oluyor, sivilce sıkıntısı çeken insanlar neler yapmalı?

Sivilce takip edilmesi gereken çok önemli bir sorundur.  İyileşme süreci sabır ve zaman ister.  Kişilerin bilinçsizce değil de, mutlaka profesyonel bir uzman kontrolünde takip edilmesi gerekir.  zaten ileri boyuttaki sivilce sorunlarında mutlaka doktora başvurularak ilaç tedavisi başlanılmalı...

Birçok insanın problemi gözaltı morlukları. Bunun çözümü var mı?

Artık var.  secret magic (sihirli iğneler) uygulamamızla 10 yıl süreyle kalıcı olarak bu sorundan kurtulmak mümkün, cilde asla zararı olmayan özel bitkisel pigment boyalar ile,  gözaltı göz üstü bölgelerine kalıcı pigment işlemi yaparak bu sorunu çözüyoruz, son dönemin en popüler uygulamasıdır, Ankara’da sadece bizde mevcut.

Bayanların çatlakları ile başı dertte, vücuttaki çatlak problemlerinden kurtulmanın yolu var mı?

Mucize bir metot olan strıort sistemi ile çatlaklardan %80-90 oranında kurtulmak mümkün.. Brezilya’da milyonlarca kişi üzerine başarısını ispatlamış bu metot artık Türkiye’de yüksek başarılara imza atıyor.  Bu teknikle hanımlarımızı mutsuz eden çatlak sorunlarımızla vedalaşıyoruz.

Göbek bölgemizdeki fazlalıklardan kurtulma imkânı var mı? Kaç seans gelinmeli ve neler yapılmalı?

Bizde bölgesel incelme ile ilgili birçok uygulama var.  Öncelikle kişinin ihtiyacını tespit ederek uygun vücut programına karar veriyoruz. Kişinin beslenme düzeni ile doğru orantılı olarak, tek seansta 5-8 cm anında incelme gerçekleştirdiğimiz sihirli değnek uygulamamız ile kişiler üzerinde şook etkisi yaratıyoruz.

Selülitlere nasıl veda ederiz?

Düzenli vücut bakım programları ve sporla desteklenerek bu sorunun önüne geçilebilir. Tabii ki fazla şekerli ve asitli besinlerden uzat durarak, bol su tüketmekte işimizi kolaylaştırır.

Herkes güzellik uzmanı son dönemlerde. Bir kaç gün kurs alan güzellik uzmanıyım diye geziyor. bu da bizi tereddütte düşürüyor. Bir güzellik merkezine gittiğimizde nelere dikkat etmeliyiz?  Kişinin bu alanda uzman olup olmadığını nasıl anlarız?

Valla,  15 yıldır estetisyen uzmanıyım, işine aşık ve yaptığı işi layıkla yapan biri olarak ben bile en iyi benim demiyorum... çünkü ucu bucağı olmayan ve sürekli kendini yenileyen bir sektörümüz var.  15 yıldır her işlemimin eğitimini tek tek alarak işimi ustaca yapmaya özen gösteriyorum, hala da çıkan her yeniliği takip ederek eğitimler almaya devam ediyorum..

Bir merkeze girdiğinizde işleme başlamadan önce yapılacak işlemlerle ilgili işin uzmanı olduğunu söyleyen kişiden detaylı bilgilendirme istenilmeli, ortama göz gezdirerek kişilerin uzmanlık belgeleri kontrol edilmeli ve yaptıracağı işlemlerin örneklerini görmek isteyerek o merkeze işlem yaptırılmalı.

Ben de anlam veremiyorum neden gerekli tecrübeyi edinmeden aldıkları kısa süreli eğitimlerle merkez açıp sonrasında daha da mağdur oluyorlar.  Bizim de en şikâyetçi olduğumuz konu piyasadaki tecrübesiz kişiler.

Çok teşekkür ederim.

Ben çok teşekkür ederim. İyi ki geldiniz. Yeniden söyleşi yaptık. Yenilikleri tekrar konuşmak üzere, okuyucularınıza sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum.

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sıla     2019-01-21 çok güzel bir röportaj olmuş. çok faydalandım. Yaptırmak istedim işlemlerle ilgili kafamda sorular vardı. Onlar aydınlandı. teşekkürler Onur Sancak ve Ayşegül Özdemir. Muhteşemsiniz.
Nazlı     2019-01-21 Ayşegül Hanımı daha önce sosyal medayada görmüştüm. Burada daha iyi tanıdım. Ve kendisine ve yaptığı işlemlere güvenim arttı. Artık rahat bir şekilde gidebilirim...
arzu     2019-01-21 Cok güzel ve bilgilendirici bir roportaj olmuş. Benim de yaptırmak istediğim bir kaç işlem var. mutlaka gideceğim Ayşegül hanıma.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik