Reklam
Reklam
istanbul escort

Şehrayin & Izgara kafe

Sizi bugün güzel bir mekan ve yemekle tanıştıracağım. Şehrayın&Izgara kafeyi siz de benim gibi çok beğeneceksiniz. haberin devamında okuyabilirsiniz.

Şehrayin & Izgara kafe
Bu içerik 1739 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

 

Haber: Onur Sancak

 

 

 

Mekânları gezmeye devam ediyorum.  hangi mekânda ne var onları yine sizlere tanıtmaya çalışacağım.  Bugün size Hamamönünün karşısı yolun üst tarafında bulunan, Altındağ Belediyesinin elli metre aşağısında, somut olmayan miraslar müzesinin hemen karşısında güzel bir kafeyi tanıtacağım. Ulaşım çok kolay.

Kapıdan girer girmez güler yüzle karşılıyorlar sizi. Bu mekânda rahat edeceğinizin sinyalini veriyor.  İçerisi ferah ve aydınlık. Mutfağına kadar gittim, her yer pırıl pırıl.

Yemeklerle ilgili bilgi almak için mekânın işletmecisi Filiz Kılınç ile tanıştım. Bol bol sohbet ettim. Sizlerin merak edeceği her şeyi sordum kendisine. İşini seven bir hanım. Sabırla tek tek sorularımı cevapladı. Kendisi uzun yıllardır bu işi yapıyormuş. O yoğunlukta bizi kırmayıp sizler için yemeklerle ilgili bize bilgi verdi.

Ben mantı yemek istedim. Yediğim en güzel mantı diyebilirim. Muhteşem bir sosu var. Sos efsane. Anlatılmaz yenir diyorum başka bir şey demiyorum. Bir kere çok doyurucu. Kendimi tutmasam bir tabak daha yiyecektim. Ama en kısa zamanda mutlaka yeniden gideceğim. Hem belli mi olur bir okurumuzla karşılaşırız orada. Bir kahve içer sohbet ederiz.

Yemek sonrası Filiz Hanım’la kahve içimi sohbet ettik. Mantı sonrası kahve çok iyi geldi. Bir defa kafe çok sakin. Sanki ev oturmasına gitmiş gibisiniz. Orada müşteri kavramı yok. Misafir gibi karşılıyorlar sizi. Tek tek ilgileniyorlar.

Kafeye mutlaka akşam gidin. Işıklandırma muhteşem. Kafenin karşısına geçip saatlerce dışarıdan çayınızı yudumlarken seyredebilirsiniz.

Eminim buraya daha çok geleceğim. Çok memnun ve mutlu ayrıldım. Tabi ki karnımda doymuş olarak.

Başka bir mekânda başka lezzetlerde buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik