Reklam
Reklam
istanbul escort

Patik’in Rüyası

Editörümüz Onur Sancak'ın yazdığı, yönettiği ve oynadığı Patik'in rüyası isimli oyun Zımba Atölye de sahnelendi. Bu oyunun detaylarını haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Patik’in Rüyası
Bu içerik 597 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

Haber: Tuğçe Sancak

 

 

 

 

Oyunun Konusu.
Küçük bir kızın rüyasında ki gezintisiyle başlayan bir maceraya tanık oluyoruz. Masmavi bir gökyüzü, yemyeşil bir orman, şırıl şırıl akan dereler ve patik’in sevdiği her şey orada.

Bakalım bizi nasıl bir macera bekliyor.

Seyredip göreceğiz.

 

Yazan ve yöneten:

Onur Sancak

Oynayanlar:

Eda Alkan

Levent Aksu

Onur Sancak

Oya Aksu

Işık – ses ve Teknik:

 Ongun Aksu

Editörün Yorumu:

Hep başka oyunları seyrettim, onları sizlere tanıtmaya çalıştım. Bu kendi yazdığım ikinci oyunun sahnelenmesi ve sizlere tanıtmam. Anlatılmaz bir duygu. Eminim yaşadığım heyecanı hissediyorsunuz. Bu oyunun yeri daha farklı bende çünkü hem yönettim hem de oynadım.

 Tiyatro sahnesinde olmak, seyircinin gözlerindeki beğeniyi görmek anlatılamaz. İzleyicilerin bütün çocuklar bu oyunu seyretmeli demesi beni gerçekten çok mutlu etti.

İnsan kendi oyununu nasıl anlatır bilemiyorum gerçekten. Kelimeler tıkanıyor bazen. Ama diğer oyunlar için söylediğim şeyleri kendi oyunum için de söyleyeceğim. Mutlaka emek verilen bütün oyunlara gidin. Sizler olduğunuz zaman daha içten oynanıyor. En azından deneyimledim. Lütfen koltukları doldurun ve oyun başlamadan yerinizi alın. Ve sizler için daha bir çok oyun yazılsın.

Başka bir oyunda buluşmak üzere sevgiyle kalın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik