Reklam
Reklam
istanbul escort

Ayna

Editörümüz Onur Sancak'ın yazdığı, Gökhan Akdoğan'ın yönettiği ve oynadığı Ayna isimli oyunun detaylarını haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Ayna
Bu içerik 558 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Haber: Tuğçe Sancak

 

 

 

 

 

 “Yalnızlık hep bu kadar soğuk mudur? Yoksa beni üşüten içimdeki kalabalık mı?”

Oyunun Konusu:

Bu oyunda; kahramanımız Ahmet Tarık’ın iç dünyasına yolcuğunu göreceğiz. Kendiyle, yaşamındaki bütün kahramanlarıyla yüzleşmesine tanık olacağız. Bazen anılarının içinde yolculuk yaparken öfkesinin içinde savrulduğunu göreceksiniz. Bazen de anılarının içinde anlamsız kahkahalar atarken tanık olacaksınız.

Daha birçok duygunun tutsağı olduğunu, Ahmet Tarık’ın yaşam yolculuğu esnasında göreceğiz. Perde hiç kapanmasın isteyeceksiniz izlerken. Ç evremizde gördüğümüz birçok insana benzeteceğiz belki Ahmet Tarık’ı. Duyguları tanıdık gelecek hepimize.  Bazen onu çok seveceğiz, bazen nefret edeceğiz.

Ahmet Tarık’ı tanımak için hazır mısınız?

Keyifli seyirler herkese.

Yazan: Onur Sancak

Yöneten: Gökhan Akdoğan

Oynayan: Gökhan Akdoğan

Işık-Ses-TekniK: Mert Aygün

Editörün yorumu: Yine benim hayatımda sözcüklerle anlatılması zor bir yorum daha. Benim yazdığım ve sevgili Gökhan Akdoğan'ın yönettiği ve oynadığı Ayna oyununu seyrettim. Gökhan Akdoğan'ın oyunculuğu muhteşemdi. benim yazarken hayal ettiğim sahnelerin karşımda olması ve Ahmet Tarık karakterinin karşımda olması inanılmazdı doğrusu. Gelen herkesin büyülendim demesi, tekrar seyretmek için geleceğim demesi beni çok mutlu etti. 

Mutlaka gidin seyredin diyorum. Pişman olmayacaksınız. Her zaman söylediğim gibi, tiyatro koltuklarını dolduralım ve oyuncuları yalnız bırakmayalım.

Başka bir oyunda buluşmak üzere sevgiyle kalın.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik