Reklam
Reklam
istanbul escort
 Ekmekle zehirleniyoruz
Erdoğan Öner (Herbalist)

Ekmekle zehirleniyoruz

Bu içerik 1794 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

 

 

Allah, dünyayı ve tabiatı yaratırken en üstün tuttuğu varlık olan insana hizmet etsin diye yarattı. İnsan ise yaratanının emirlerine karşı gelerek doğayı ve kendisi için yaratılan her şeyi değiştirdi. Bunun sonucunda her değiştirdiği gıda kendisine zarar vererek türlü türlü hastalıklara neden oldu.

 Biz ilköğretimde okurken batıdan bize öğretmen olarak gelenler köyde karabuğdaydan yapılan ekmeklerimizi gördüklerinde bizimle dalga geçiyorlardı. Bu kara ekmeği nasıl yiyebiliyorsunuz diyorlardı. Şehirde ekmeklerin bembeyaz olduğunu ve çok lezzetli olduğunu söyleyerek bizde bir özenti uyandırıyorlardı. Oysa bugün baktığımızda esasen bizleri zehirleyen ekmeğe özendiriyorlardı.

Oysaki kendileri 17 adet katkı katılan, zehir diye tabir edeceğimiz ve adına ekmek denilen maddeyi tüketiyorlardı.

Bugün bizlere devletin onay verdiği zehirlerden elde edilen şekil verilen ne olduğu belli olmayan süngerimsi bir şeyler yediriliyor. Buna da ekmek deniliyor.

İnsanoğlu ne yazıktır ki yıllar sonra zehirlendiğinin farkına vardı. Bundan dolayı birçok hastalık bedeninde nüksetti. Bu hastalıklardan kurtulmak için hastane kapılarında dolaştı ve birçok ilaç kullandı. Bu ilaçlar da bedenini daha fazla zehirlemeye başladı. Kurtulmaya çalıştıkça daha çok battı. Hastalıklar günden güne çoğalıyor ve tedavileri imkânsız hale geliyordu.

 İnsanoğlu bilmelidir ki hastalıkları tedavi edebilmek ancak ve ancak yaradanın kanunlarına uymakla mümkün olacaktır. İnsan bedeni kendini arındırma ve yenileme yeteneğine sahiptir. Tamamen doğal gıdaya dönüldüğünde tedavi olmayacak hiçbir hastalık yoktur. Kanser dahi doğal bir arınma küründen sonra mucizevi bir şekilde yok olabilmektedir.

Ekmekteki Katkılar

Aslında bu konuya ekmekteki katkılar değilde katkılar içindeki ekmek diye başlarsak daha doğru olur.

Ekmeklerde domuz ve insan kılından üretilen aynı zamanda tavuk tüyünden de elde edilen SİSTEİN kullanılıyor. Bu madde insan bedeninde duyguların değişimine neden olur. İnsan ruh halini değiştirir ve psikolojisini altüst eder. Dinende haram olduğu için insanın maneviyatını çökertir.

Kalsiyum karbonat (E170) halk arasında bilinen adıyla kireç taşı, nerdeyse bütün gıdalarda bulunuyor. Zehirli bir maddedir. Böbrek taşı yapıyor ve bağırsak hastalıklarına neden oluyor.

Propiyonik asit (E280) çürümüş liflerden elde edilir. Koruyucu olarak kullanılır. Migren ve baş ağrısı tetikleyicidir.

Sodyum propiyonat (E281) koruyucu olarak kullanılır ve migren ağrılarına sebep olabilir.

Kalsiyum propiyonat (E282) koruyucu olarak kullanılır ve migren ağrılarına sebep olabilir.

Potasyum propiyonat (E283) koruyucu olarak kullanılır ve migren ağrılarına sebep olabilir.

Mono ve digliserit (E471) bitkisel ve hayvansal olabilir. Domuzdan ve helal şekilde kesilmeyen hayvanlardan elde edileni Müslümanlar için haramdır. Sinir ve ruh hastalıklarına sebep olabilir.

Mono ve digliserit (E477) bitkisel ve hayvansal olabilir. Domuzdan ve helal şekilde kesilmeyen hayvanlardan elde edileni Müslümanlar için haramdır. Sinir ve ruh hastalıklarına sebep olabilir.

Potasyum sorbat (E202) alerjik reaksiyonlar ve ciltte kaşıntıya neden olur.

Sorbik asit (E200) alerjik reaksiyonlar ve ciltte kaşıntıya neden olur.

Sorbitol (E420) fruktoz ve glukozun hidrojenasyonu sonucu oluşan bir şeker alkolüdür. Günlük alım miktarı 30 gramı geçtiğinde hazımsızlığa ve laksatif etkisi ile ishale yol açar. Sorbitol'ün fazla kullanımı Kolon Kanseri'ne, mide ağrısına, göz hücrelerinin yapısının bozulmasına, katarakt oluşumuna, böbrek rahatsızlıklarına ve yüksek tansiyona sebep olabilir.

Gliserol (E422) ateşe, solunum yollarında tahrişe, iltihap ve şekere neden olur.

Potasyum bromat (E924) Hayvanlarda kansere neden olduğu biliniyor. ABD ve Japonya dışında bütün dünyada kullanımı yasaklanmış bir maddedir.  Bulantı ve kusmaya sebep olabilir.

Benzoil peroksit (E928) Kanser yapıcıdır ve alerjendir.

Askorbik asit (E300) ‘C vitamini’; sentetik olarak glukozdan sağlanabilir.

Asetik asit (E260) Sindirim sistemine ciddi hasar verebilir ve kan asitliğini ölümcül oranda değiştirebilir.

Sodyum asetat (E262) bilinen yan etkisi yoktur.

17 zehirden uzak durun !

 

        Gördüğünüz gibi bu kadar katkılı ekmeği her öğünde yiyerek kendimizi zehirliyoruz. Ekmeğinizi evde yapmanızı öneriyorum. Beyaz ekmeği kesinlikle tüketmemelisiniz. Eğer ki  ekmeği tüketecekseniz kepekli tahıl ekmeklerini tercih edin.

 

      Sağlık kadar sağlıklı olmanız dileğiyle!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik