Reklam
Reklam
istanbul escort
Uçurumdan tebessümler 5
Ayşe İkiz (Oyuncu)

Uçurumdan tebessümler 5

Bu içerik 553 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

Sabah yengesinin bağırmasıyla yataktan fırladı. Amcası kalp krizi geçirmişti. Kurtulamamıştı. Ona destek olan amcası artık hayatta değildi.

Filiz bir Şirketin Avukatlığını yapmaya başlamıştı. Bir ev kiralamıştı. Artık kendi evinde yaşamaya başlamıştı. Şirketin ihalesine katılan Filiz çok heyecanlıydı. Bu ihale şirket için çok önemliydi.  Filiz yoğun çabasıyla, bu ihaleyi kazanmışlardı. İhaleyi kaybeden taraf Mert’in babası Alper beydi. Bu duruma çok sinirlenmişti. Bu kız onun için en büyük düşmandı artık.

Mert’te bir avukat olmuştu. Bu başarıyı kutlamak için akşam yemeğine çıktılar. Aşık olduğu kadının, bir an olsun yanından ayırmak istemiyordu. İkisinin de ortak noktaları vardı. Aile eksikliği.

Filiz’i babasıyla tanıştırmaya karar vermişti. O kadar heyecanlıydı ki yerinde duramıyordu.

Filiz Alper Bey’le göz göze geldi.  Mert’in babasıyla karşılaştığında şaşkınlıktan ölecek gibiydi. Adamın elini sıktığında titriyordu. Konuşmadan akşam yemeği yediler.. Mert Filiz’i eve bırakmak istedi.

Filiz:

-Baban benden hoşlanmadı sanırım. Gelmemeliydim.

-sanmıyorum. Bence seni sevdi.

Filizi bırakıp eve dönen Mert’i babası öfkeyle bekliyordu.

-Bir daha o kızla görüşmesini istemiyorum. Dedi.  O kızla buluştuğunu duyarsam, seni mirasımdan yoksun bırakırım.

- Baba ben onu çocukluğumdan beri seviyorum. Yıllardır benim hayatıma müdahale ettin.  Aşık olduğum kadınla arama girmene izin vermeyeceğim.

Babasının acımasız olduğunu biliyordu. Bu duruma şaşırmamıştı. Filizden vazgeçemezdi. Filiz durumu anlamıştı. İçinde kopan fırtınalara rağmen aşkını kalbine gömmeye çalışıyordu.  Kendini işine adamıştı….

Devam edecek....

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik