Reklam
Reklam
istanbul escort
Uçurumdan tebessümler 6
Ayşe İkiz (Oyuncu)

Uçurumdan tebessümler 6

Bu içerik 510 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yengesi amcasının ölümünden sonra kirayı ödeyemez hale gelmişti. Elif evle ilgilenmiyor doğru dürüst eve bile gelmiyordu. Kızının bu halinden hiç memnun değildi. Bir yol bulmalıyım diyordu yengesi. Tek çıkış yolun Filiz olduğunu biliyordu. Filizin yanı geldi..

-Hoş geldin Yenge! Nasılsın?

-Ah kızım hiç iyi değilim. Elif evi iyice boşladı. Okulu tamamen bıraktı. Bazı geceler eve geç geliyor. Bazı günler hiç gelmiyor. Ben baş edemiyorum.

-Sen merak etme yenge. Ben Elif’le konuşurum.

-Sana güveniyorum Filiz. Amcanın hatırına bize yardım et.

-Sen merak etme yenge.

Filiz bu durumda olmasına şaşırmamıştı. Onunla konuşmak için eve çağırdı.

-Hoş geldin kuzen! Nasılsın bakalım? Bir süre seni evimde misafir etmek istiyorum. Ne dersin?

Onun bu güzel teklifi karşısında hayır diyememişti Elif. Sabah evden işe gitmek için çıkıyor, Elif’i yalnız bırakıyordu. Akşam eve geldiğin de Elif’in garip hareketleri onu şüphelendiriyordu. Her Sabah kalktığında şişmiş gözleri dikkatini çekiyordu. Telefonları hiç susmuyordu. Kanepeye oturuyor, hiç konuşmuyordu. Sürekli  birileriyle mesajlaşıyordu.

Filiz:

-Yeter artık kuzen kendine çeki-düzen vermelisin. Dedi. Bu halin ne? Yengemi üzüyorsun. Evle ilgilenmiyorsun. Amcam yaşasaydı senin bu halini görünce mutlaka kahrından ölürdü.

-Rahat bırak beni!

-Bak Elif anlatmak istediğin bir şeyler var farkındayım. Seni dinleyebilirim. Biz abla kardeşiz. Bırak da sana yardımcı olayım.

-Bak sen, okumuş hanımefendi bana yardım etmek istiyor. Sen değil hiç kimse yardım edemez. Çantasını alıp çıktı. Sonra izini kaybettirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik