Reklam
Reklam
istanbul escort
Sevda düşleri
Onur Sancak (Yaşam Koçu)

Sevda düşleri

Bu içerik 1061 kez okundu.
Reklam

  

 Sevgili okuyucularım,

Tekrar sizinle bu köşede buluşmak bana tarifi imkansız bir mutluluk verdi..Bana bu mutluluğu yaşattığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.Bu köşe sizlerle varolmaya devam edecektir.Mektuplarınızı ve  e-mail lerinizi eksik etmeyin.Onlar tek tek okunup mutlaka değerlendirilmektedir.Sizlerin şiirleriyle ,anılarıyla bu köşe canlanıyor. Okuyucularla söyleşilerde buluştuğumda görüyorum ki herkesin şiir adına, aşk adına, yaşam adına söyleyecek çok şeyi var. Öyleyse bu köşede söyleyeceklerimizi, aşk adına itiraflarımızı kolayca edebiliriz. Bu bizim köşemiz.

Genelde okuyucularım öykülerimdeki  kahramanları nasıl yarattığımı soruyor. Onlar benim

Gördüğüm kişiler. Bazıları da benim… Kahramanlarıma farklı kılıflar giydirerek onları sunuyorum şiirlerimde, öykülerimde kahramanlarım kendi hayat bahçemden… Bazıları tanıdık, bazıları içimdeki çocuk, bazıları... Diyorum ya belki yarınki öykümdeki kahramanım da sizlerden biri. Çünkü yaşam içindeki her şey benim konum.

Aşkınıza lütfen sahip çıkın. Onu çok kalay tüketmeyin. Mutlaka ufak tefek aksaklıkları olacak. Bence aşk zorluğuyla güzel. İmkânsızlığıyla coşkulu. Aşkımız için mücadele etmeliyiz. Aşık olduğunuz kişiyle bir akşam yemeğinde onun gözlerine bakarak oturmak, insanın ruhunu ne kadar  sağlıklı tutar bunu düşünün. Eğer hayatınızdaki kişinin sizin hayatınızı paylaşacağınız doğru insan olduğuna inanıyorsanız, onu kaybetmemeye çalışın. Aşkınız için mücadele edin. Çünkü aşk çok hassastır. En küçük esintide bile yok oluverir. Ona kol kanat gerin. Herkese gururla gösterin, bu benim aşkım diye. Belki de en güzel şey aşkla birini düşünmek, onun telefonunu beklemek, onunla buluşmaya koşarak gitmek. Onun yanında dünyanın durmasını istemek, zamanın sonsuza kadar o anı yaşatması için yalvarmak. Aşkınıza sahip çıkın. Aşk kolay bulunmayacak çok güzel bir duygu.

Hadi telefona sarılın aşkınızın sesini duyun. Ya da gidip ona küçük bir hediye alın. Ben yazımı tamamladıktan sonra bunu yapacağım. Hiç kimse aşksız kalmasın. Herkesin kendi ruhuna uygun aşkı bulması dileğiyle, aşkla kalın.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik