Reklam
Reklam
istanbul escort
Sevgiliye mektup
Onur Sancak (Yaşam Koçu)

Sevgiliye mektup

Bu içerik 1267 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Facebooktaki mesajından sonra yazıya devam etme kararı aldım. Yazıya devam arkadaşlığımıza son… Arkadaşlığımızı ne kadar aşağılayan bir mesajdı o. Şimdiye kadar hiçbir davranışın ya da sözün beni bu kadar üzmemiştir sanırım. Merak etme o yazdığından sonra tabii ki sana yakın durmam. Kurumsal işler dışında odana bir daha asla gelmem. Senin canını kimse sıkamaz böylece. Denedik arkadaşlığı beceremedik maalesef. Kurumsal arkadaşlığımıza insani ölçülerde devam elbette. Son hafta bana yaşattıklarını düşünmek dahi istemiyorum. Toparlanacağına her gün yeni bir sekte oldu maalesef. Aslında ben bu kararı çoktan almıştım da uygulamak için bir şeye ihtiyacım varmış meğer ve bu mesajda kararımın ne kadar doğru olduğunu gösterdi. Eminim ki sen güzel arkadaşlıklar kurabilirsin. Benim tek bildiğim benim istediğim arkadaşlık bu değil en azından. Emin ol yürütebilmek için çok uğraştım. Çünkü bir anda senin olumlu olumsuz davranışlarınla allak pullak oldum. Ve sağlıklı kararlar veremedim. O yüzdende hata yapmamak adına beklemeyi tercih ettim. Arkadaşlığımızın seni bu kadar rahatsız ettiğini bilseydim asla ve asla bunu uzatmazdım. Ben senin de bunu çok istediğini düşündüm. Çünkü her olumsuz adımda sanki çok istiyormuş gibi davranıyordun. Son haftaya kadar beni kaybetmemek için küçük adımlar atıyordun ama bu benim için büyük adımlardı doğrusu. Bu kadar çaba göstermemiz bile gereksizdi belki de. Baştan belliydi bizim anlaşamayacağımız. Ama yüreğime söz geçiremedim. En azından şimdi kontrolü ele alabildim. Kendime hep düzeleceğiz böyle gitmeyecek, onun için sabırlı olmasın dedim. Ama arkasından o yaralayıcı mesajı yolladın. (benden uzak durmaya çalıştığını anlayamadım özür dilerim)..

Ama gerçekten insan olarak seni çok sevdim. Yani bunları yazmakla da bir anda kötü insan olup sevgimin bittiğini göstermez tabi. Ama en azından heyecanım kalmadı. Senin araman mesaj atman mail atman, iki satır konuşmak beni mutlu ediyordu. Asla ve asla sahtekârca yaklaşmadım. Kalbim seni çok sevdi. Bende onu dinlemeye karar verdim. Seni tanıdığım için çok mutluyum. Sende mutlaka keyif almışsındır yoksa niye bu kadar bir birimizin kahrını çekelim ki. Bende çok güzel şeyler bıraktın.

Aslında ayrılığı çok seviyormuş gibi görünsem de nefret ederim. Ama benim mutsuz olmaya tahammülüm yok. Sorun burada galiba. Ama biz sorunları bir türlü aşamadık. Ben sana bıraktım sende çok üzerime geldin. Davranışlarınla ve en son yazdığınla. Zaten bu şekilde yürütmeye çalışmak saçmalık olurdu. Uzun süre bir birimizi görmeyeceğiz o zamana kadar her şey süt liman olur bence. Ben sana hiç kızgın değilim emin ol. Sadece mesajını okuyunca kızdım ama onunda üzerinde çok durmadım. Yazımın başlarında iyi niyetle başladığımı görmüş olmalısın. Yapılandırma adına yazdığım yazı, bir anda vedaya döndü. Şaşkınım bu hale nasıl geldik diye.  Bu yazıyı da daha iyi olabilmek adına yazmıştım. Ama anladım ki sen, beni de, arkadaşlığımızı da gözden çıkarmışsın…

Tatilin keyfini çıkaralım. Böyle şeylere takılmadan. Hayatımızdan kimler gelip kimler geçecek. Tek dileğim bundan sonra gelenler bizi üzmeden, yanımızda kalsınlar.

Neyse başarısız olduk ve ayrılığa yenildik. Biz bittik. Yolun açık olsun…

                                                                                                                                    2012 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya- Pisa
İtalya- Pisa
 İtalya-Venedik
İtalya-Venedik